Tekmovanje v streljanju z zračno puško

V sredo, 4. 12. 2019, je pod okriljem Športne zveze potekalo posamično in ekipno medobčinsko prvenstvo osnovnih šol v streljanju z zračno puško. Tekmovanje se je izvajalo na strelišču ŠD Mrož v Velenju, udeležila pa se ga je tudi naša šola, ki je štela štiri strelce. Posamično se je najbolje odrezal Lovro Kočevar Ribič, ki je zasedel skupno 3. mesto v svoji kategoriji in se tako uvrstil v nadaljnja tekmovanja. Pomembno pa je poudariti, da so bili nadvse uspešni tudi kot ekipa, saj so naši mlajši učenci celo zmagali. Ekipo so zastopali Nik Prauhart ter brata Luka in Toni Zupan. Vsem učencem čestitamo za uspešno zastopanje naše šole na prvenstvu ter jim obenem zaželimo uspešno nadaljevanje.

(Visited 76 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost