Državno tekmovanje v krosu

V četrtek, 20. 4. 2023, je potekalo državno tekmovanje v krosu v Murski Soboti, ki se ga je udeležilo 12 naših učenk in učencev.  Na tekmovanju se je pomerilo preko 1750 tekačič in tekačev iz vse Slovenije.

V uradno netekmovalnem delu za učence od 1. do 4. razreda je Tine Podgoršek zasedel 3. mesto, Jaka Jereb 12. mesto ter Kevin Parfant 13. mesto.

Odlično so zastopali barve šole tudi starejši učenke in učenci naše šole.

Bor Kugonič je zasedel 3. mesto, Jon Juras 4. mesto, Klara Kugonič 17. mesto, Lars Cotič 21. mesto, ter Nika Jelen 31. mesto. Med 55 najboljših pa so se uvrstili še Eva Lekše, Žiga Volk ter Domen Podvršnik.

Vsem učencem za dosežke iskreno čestitamo.

                                                                                                 Mentorja Antonija Reberšek in Matej Jug

(Visited 19 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost