EKODAN v znamenju gibanja

Na svetovni dan Zemlje, 22. aprila, je v okviru dnevov dejavnosti na daljavo za vse učence naše šole potekal ekodan. Le-ta je temeljil na raznovrstnem gibanju kot priložnosti, da učenci tudi doma poskrbijo za svoje zdravje in so športno aktivni. Na razpolago so jim bile ponujene najrazličnejše zabavne naloge, kot so spinner vadba, igre z baloni, športni lov na zaklad ipd. Poleg tega so si lahko ogledali tudi eko risanke ali film Žejni planet ter prebrali pravljico Zemlja je dobila vročino. Ker pa je naša šola poleg naziva ekošola prav tako tudi zdrava šola, so imeli učenci možnost pripraviti slastno pecivo po receptu naših učiteljic. Ekodan na daljavo je vseboval veliko najrazličnejših možnosti in priložnosti za zdrav športni dopoldan. (Foto)

(Visited 147 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost