Individualne GU

 

RAZRED UČITELJ DAN URA/PROSTOR
1. a Anja Zajamšek PET 2. šolska ura (9.10–9.55), X 1
1. b Jerneja Žagar SRE 3. šolska ura (10.20–11.05), X 2
1. a, b Tina Lončarič ČET 6. šolska ura (12.50–13.35), X 1
2. a Andreja Škruba ČET 4. šolska ura (11.10–11.55), glasbeni kabinet
2. b Mihaela Vodopivec SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), X 4
3. a Polona Pečnik SRE 2. šolska ura (7.30–8.15), glasbeni kabinet
3. b Tanja Kolšek SRE 3. šolska ura (10.20–11.05), glasbeni kabinet
4. a Marija Omladič Novinšek TOR 2. šolska ura (9.10–9.55), U 3
4. b Katja Rojnik TOR 2. šolska ura (9.10–9.55), U 1
5. a Suzana Daničič TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), U 5
5. b Suzana Zabukovnik TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), učilnica 5. b
6. a Darja Kugonič SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet GEO-ZGO
6. b Zoran Habot TOR 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet GEO-ZGO
7. a Damjana Modrijan SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet BIO-KEM
7. b Damjana Paulič TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet FIZ
8. a Sabina Skornšek PON 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet FIZ
8. b Kristina Jazbinšek Vovk ČET 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet GEO-ZGO
9. a Mateja Novak ČET 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet FIZ
9. b Nataša Kos Vranešević PET 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet BIO-KEM
  Mojca A. Juras TOR 3. šolska ura (10.20–11.05), SLO
  Darinka Bizjak PON 2. šolska ura (9.10–9.55), knjižnica
  Katarina Čokl ČET 4. šolska ura (11.10–11.55), pisarna pom. rav.
  Mateja Drev Sem   po dogovoru
  Nikolina Ignjatić TOR 1. šolska ura (8.20–9.05), ŠSD
  Sara Janže TOR 0. šolska ura (7.30–8.15),  kabinet BIO-KEM
  Matej Jug SRE 2. šolska ura (9.10–9.55),  kabinet ŠPO
  Andrej Novak PON 2. šolska ura (9.10–9.55), RAČ
  Antonija Reberšek SRE 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet ŠPO
  Blanka Rotovnik SRE 3. šolska ura (10.20–11.05), glasbeni kabinet
  Marija Vodovnik TOR 5. šolska ura (12.00–12.45), kabinet FIZ
  Petra Vnuk TOR 1. šolska ura (8.20–9.05), knjižnica
  Urška Zacirkovnik PON 4. šolska ura (11.10–11.55), likovna učilnica

 

 

 

Skupne pogovorne ure potekajo tretji torek v mesecu od 17. do 18.30 ure, tj. 19. 10. 2021,  16. 11. 2021, 21. 12. 2021, 18. 1. 2021, 15. 2. 2021, 15. 3. 2021, 19. 4. 2021 in 17. 5. 2021.

Dopoldanske govorilne ure bodo enkrat mesečno v istem tednu, kot so popoldanske govorilne ure, po razporedu oz. individualno po dogovoru.

(Visited 2.298 times, 5 visits today)