VABILO NA 19. TRADICIONALNI MIKLAVŽEV SEJEM

Zima je in zunaj mraz.

Zgodaj, zgodaj se znoči.

A nekdo hiti med nas –

že pripravlja si sani! (B. Gregorič)

Spoštovani!

Prisrčno Vas vabimo na tradicionalni 19. Miklavžev sejem, ki bo v petek, 2. decembra 2022, ob 16.30 pri šoli. Dogajanje bodo s kratkim programom popestrili učenci, na prazničnih stojnicah pa bomo ponudili unikatne izdelke, ki so nastali izpod rok naših učencev, učiteljev, vzgojiteljic in ostalih delavcev šole.

Tudi na ta večer bomo »delili« srečo, saj bo potekal praznični srečelov, za katerega so dobitke prispevali prijazni donatorji. Dogajanje si boste lahko popestrili tudi s praznično športno licitacijo, foto kotičkom in poslikavo obraza.

Pridobljena sredstva bodo namenjena za naš Šolski sklad »Z roko v roki«, v sklopu katerega se vedno odzovemo in skušamo pomagati otrokom iz socialno ogroženih družin ali pa namenimo denar za izvedbo nadstandardnih programov naših učencev.

Verjamemo, da z dobrodelno naravnanostjo sejma še bolj krepimo prijateljske vezi.

Veselimo se Vašega obiska in Vas prijazno pozdravljamo.              

 

(Visited 121 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost